021 - 66632000
رابین ابزار | فروشگاه اینترنتی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی ایران

رابین ابزار | فروشگاه اینترنتی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی ایران

ضمانت بازگشت وجه

شرایط ضمانت بازگشت وجه برای محصولات و کالاها راز قدرتمند موفقیت رابین ابزار

خریداران محترم در اقصی نقاط کشور می توانند ضمن بررسی و انتخاب دقیق کالای مورد نظر خود از بین طیف وسیعی از کالاهای ارائه شده در وقت و هزینه خود نیز صرف جویی نمایند . در همین راستا خریداران می توانند در هر ساعت از شبانه روز فرآیند خرید خود را تکمیل نمایند و کارشناسان  نیز در اولین روز کاری پس از تکمیل فرآیند خرید، سفارش مشتری را مورد بررسی و ارسال قرار می دهند و شما میتوانید با خیال راحت از تجربه و تخصص ما و کارشناسان  ما استفاده نمایید و از بازگشت وجه خرید خود اطمینان کامل داشته باشید.

با خیال راحت از رابین ابزار خرید کنید.

رابین ابزار وجه واریزی شما را در صورت عدم تحویل کالا و محصولات و یا عدم تطابق محصول  و اصالت آن وجه واریزی شما را عودت خواهد داد. 

 

 

 

 

ضمانت برگشت وجه شما

کالا را دریافت نکرده ام

- پول شما در حساب شرکت رابین ابزار به امانت نگه داشته شده است. در صورتی که کالا را دریافت نکرده اید، برای پیگیری توسط رابین ابزار ، بر روی لینک پیگیری سفارشات کلیک کنید. 

کالا با سفارش مطابقت ندارد

اگر کالای دریافت شده همان کالای سفارش داده نیست، رابین ابزار از شما حمایت می کند و وجه پرداختی شما را کامل برمی گرداند. جهت اعلام مغایرت بر روی لینک پیگیری سفارشات کلیک کنید یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

کالا دارای نقص بوده یا دارای تعارض با محتوای اعلام شده می باشد .

- تا زمانی که خریدار نسبت به اعلام تاییدیه در خصوص کیفیت محصول خریداری شده ننماید ، وجه پرداختی نزد رابین ابزار بصورت امانت می باشد و پس از گذشت 24 الی 48 ساعت وجه دریافتی به حساب فروشنده واریز خواهد شد.