021 - 66632000
رابین ابزار | فروشگاه اینترنتی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی ایران

رابین ابزار | فروشگاه اینترنتی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی ایران

جستجوی پیشرفته

اره پروفیل بر 5902 رونیکس | خرید پروفیل بر رونیکس

اره پروفیل بر 5902 رونیکس

گاهی انجام فرایند برش پروفیل ­ها بسیار سخت و خسته کننده است. در این گونه مواقع نمی­توان روی فرزهای آهنگری حساب کرد، بلکه نیاز به ابزاری است که از قدرت و توان بیشتری برخوردار است. پروفیل بُرها برای همین منظور طراحی شده­ اند. این ابزارآلات به دلیل سبکی، سهولت در جابجایی، قدرت بیشتر و امنیت بالا، کاربرد وسیع ­تری در پروژه­ های ساختمانی در مقایسه با فرزهای آهنگری دارند.

پروفیل بُر مدل 5902V رونیکس از جمله ابزارهایی است که با قدرت مثال زدنی و همچنین امنیت بالا در پروژه­ های ساختمانی سنگین و در برخی مواقع در کارگاه ­ها مانند کارگاه آهنگری مورد استفاده قرار می­گیرد و با بازدهی و عملکرد مناسب، نیازهای گوناگون کاربران را تأمین می ­کند.

پروفیل بر 5902V رونیکس با موتور پرقدرت 2400 وات و صفحه برشی باکیفیت به قطر 355 میلی متر، توانایی فراهم آوری سرعتی بالغ بر3900 دور در دقیقه را دارد و از این طریق با ایجاد برش ­­های دقیق و البته ایمن روی قطعات کار، کاربران را از هرگونه ابزار مشابه بی ­نیاز می­کند.

همواره محیط پروژه­ های ساختمانی و کارگاه ­ها مملو از گرد و غبار ناشی از فعالیت ­های صنعتی است. برای مثال برش مواد و پروفیل­ های مختلف با ضخامت ­های متفاوت از جلمه کارهایی است که گردو غبار را در محیط کار به وجود می آورد. در این شرایط  نیاز مبرم به ابزارآلاتی حس می ­شود که از کلیدهای ضد غبار بهره می ­برند.

5902V با کلیدهای ضد غبار برای استفاده در شرایط مختلف و مطابق با فعالیت ­های طولانی مدت طراحی شده و به کاربر این اطمینان را می­دهد که در انجام پروژه­ های سنگین ساختمانی تا انتها دچار آسیب نشده و به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

به علاوه یکی از پارامترهایی که باید در حین انجام کار به آن توجه شود ایمنی فرایند کار و کاربر است. به ویژه در کارهای ساختمانی و سنگین این مسأله بیشتر نمود پیدا می­کند چرا که در صورت غفلت ممکن است خطرات جبران ناپذیری به وجود آید.

رونیکس با در نظر گرفتن موارد ایمنی همواره در تلاش است ایمنی کاربران را به صورت حداکثری تضمین کند و پروفیل بر 5902V نمونه بارز این گونه ابزارآلات است. این دستگاه که 18 کیلوگرم وزن دارد، مجهز به محافظ جرقه و شراره های ناشی از عملیات برش است که ایمنی کاربر را در حین انجام کار تضمین می­کند.

همچنین نباید از دسته D شکل این دستگاه غافل شد. این دسته که برای ارائه بهترین عملکرد طراحی شده بالاترین تسلط و کنترل بر فرایند کار را در اختیار کاربران قرار می دهد.

نمایش بیشتر